Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0