Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5