Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- GasikRated ★ 0.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 1.5
Man on High HeelsRated ★ 0.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Never ForeverRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
God Help the GirlRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0