Movies
Ratings
683
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5