Series
Ratings
89
Poker FaceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5