Series
Ratings
20- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 1.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 1.5
Magical DoReMi #Rated ★ 1.5- Magical DoReMiRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0