Movies
Ratings
176
3904 FeetRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 2.5
Dauntless: The Battle of MidwayRated ★ 2.0
Danger Close: The Battle of Long TanRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Hyena RoadRated ★ 3.0
Squadron 303Rated ★ 3.0
Judge ArcherRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.5
Jade DynastyRated ★ 1.0
The Living DeadRated ★ 2.0
Down RiverRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 1.0