Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0