Movies
Ratings
232
Bicentennial ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0