Movies
Ratings
209
The Way HomeRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 1.5
Independence DayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0