Titles you rated
The HostRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
VolverRated ★ 4.0
UndergroundRated ★ 4.0
Black Cat, White CatRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0