Movies
Ratings
234
The Great GatsbyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Eight BelowRated ★ 3.5