Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
DoomRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
No Way OutRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0