Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5