Titles you rated
Scary Movie 5Rated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
CrawlRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
TrashRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5