Movies
Ratings
126
Seven DaysRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0