Titles you rated
Becoming JaneRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0