Movies
Ratings
885
Talk to MeRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
JudyRated ★ 3.5
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 1.5