Titles you rated
DetachmentRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0