Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0