Movies
Ratings
511
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5