Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0