Movies
Ratings
299
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 1.5