Titles you rated
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 4.0
- Les MisérablesRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
First BloodRated ★ 3.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5