Movies
Ratings
266
SkyscraperRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0