Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
You Don't Know JackRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
Land of MineRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
The Unknown GirlRated ★ 3.5
She's Beautiful When She's AngryRated ★ 4.0
Seeing AllredRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0