Series
Ratings
192
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0- おせんRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0