Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Community Season 5Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
JejoongwonRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0