Series
Ratings
152
The WhirlwindRated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5