Movies
Ratings
10
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0