Titles you rated
RoomRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Alpha and OmegaRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0