Series
Ratings
29
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.5