Movies
Ratings
61
White ChicksRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
ActressesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0