Movies
Ratings
96
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The FallRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0