Titles you rated
Source CodeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5