Titles you rated
The Classified FileRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0