Movies
Ratings
87
SpectreRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
As OneRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0