Series
Ratings
447
CITY THE ANIMATIONRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 1.5
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0