Movies
Ratings
222
The OutlawsRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0