Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The VillageRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0