Movies
Ratings
273
DunkirkRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 2.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ARQRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0