Series
Ratings
104
SherlockRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0- Unfair: Double Meaning Yes or No ?Rated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- 33 pun tanteiRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 4.0
Unsolved CasesRated ★ 4.5- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 5.0