Series
Ratings
288
RikuohRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
- Good PartnerRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The Asunta CaseRated ★ 3.0
The Yara Gambirasio Case: Beyond Reasonable DoubtRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5