Movies
Ratings
231
ExitRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The NunRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0