Titles you rated
Role PlayRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
2 GunsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5