Titles you rated
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 3.5 3 IdiotsRated ★ 3.5
 ChloeRated ★ 3.5 ChloeRated ★ 3.5
 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
 HancockRated ★ 3.0 HancockRated ★ 3.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 A Dirty CarnivalRated ★ 3.5 A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
 Summer WarsRated ★ 3.5 Summer WarsRated ★ 3.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 4.0 Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0 Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
 Running TurtleRated ★ 2.0 Running TurtleRated ★ 2.0
 Les MisérablesRated ★ 3.5 Les MisérablesRated ★ 3.5
 28 Weeks LaterRated ★ 3.5 28 Weeks LaterRated ★ 3.5
 The TerminalRated ★ 4.0 The TerminalRated ★ 4.0
 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.5 Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
 Hidden FiguresRated ★ 4.0 Hidden FiguresRated ★ 4.0