Movies
Ratings
133
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Rescue DawnRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0