Movies
Ratings
1066
The Green KnightRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0