Movies
Ratings
42
GladiatorRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0