Movies
Ratings
475
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SullyRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0